Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O NAS

Działamy od 1992r. Od początku istnienia zajmowaliśmy się głównie produkcją urządzeń do budowy instalacji telewizji satelitarnej i naziemnej; wzmacniaczy, przełączników DiSEqC, pozycjonerów, siłowników do anten, multiswichy i zwrotnic. W ciągu kolejnych lat asortyment produkowanych urządzeń stale się poszerzał. Opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek serię mierników dla instalatorów TV; DSM10, DSM11, DSM15, DSM20, DSM31,DTA100, DTA500, DSM50, DSTM500. W 2013 roku ofertę mierników wzbogaciliśmy o profesjonalne przyrządy pomiarowe firmy PROMAX. 

Od 2004r produkujemy specjalistyczne stojaki multimedialne do TV na targi , szkolenia, konferencje. 

Od 2006r produkujemy rozdzielnię multimedialną do domów, pensjonatów itp.

Ofertę handlową uzupełniają urządzenia innych firm.

Świadczymy również  usługi w zakresie projektowania i produkcji urządzeń elektronicznych na zamówienie. Obecnie są to głównie sterowniki do nagrzewnic powietrznych i promienników podczerwieni. 

Znaleźć nas bardzo łatwo. Należy jechać z Warszawy w kierunku zachodnim, najlepiej prosto Al. Jerozolimskimi. Siedziba firmy w Otrębusach znajduje się bezpośrednio przy trasie 719 w odległości ok. 25km od centrum Warszawy.

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z ofertami naszego sklepu

Witryna stworzona na platformie